Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


MZV láká talentované Čechy do služeb unijních institucí

MZV láká talentované Čechy do služeb unijních institucí

Česká republika má v současnosti v institucích EU méně pracovníků, než by podle počtu obyvatel mít měla. Ministerstvo zahraničních věcí se proto rozhodlo rozšiřovat povědomí o pracovních příležitostech v institucích Evropské unie. Ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v ČR a Úřadem vlády startuje kampaň, jejímž cílem je zatraktivnit nabízené možnosti zaměstnání zejména pro nadějné Čechy z řad absolventů.
Zákaz návštěv v nemocnicích a domovech seniorů bude platit až do konce nouzového stavu, schválila vláda

Zákaz návštěv v nemocnicích a domovech seniorů bude platit až do konce nouzového stavu, schválila vláda

Zákaz návštěv v lůžkových zdravotnických zařízeních, v domovech pro seniory a domovech se zvláštním režimem bude platit až do konce nouzového stavu, 3. listopadu do 23:59 hodin. O prodloužení krizového opatření, které mělo vypršet tuto neděli, rozhodla na mimořádném jednání v pátek 23. října 2020 vláda Andreje Babiše.
Muzeum Hraček Stuchlíkovi Nový Bydžov

Muzeum Hraček Stuchlíkovi Nový Bydžov

Vážení návštěvníci, jsme rádi, že jste si našli stránky našeho Muzea Hraček Stuchlíkovi a dovolte nám se stručně představit. Těšíme se na vaší návštěvu. Hana a Radek Stuchlíkovi
Festival Jeden svět 2020 - Hradec Králové

Festival Jeden svět 2020 - Hradec Králové

Jeden svět se po koronavirovém přerušení vrací! Festivalový tým se s podporou partnerů rozhodl publiku nahradit neuskutečněné jarní projekce, a tak se můžete začít těšit na podzimní pokračování v Praze a v regionech. Jeden svět v regionech odstartují Řevnice a Zlín už v červenci. Do dalších regionů poputuje festival ve dnech od 17. září do 24. října. Na programy vybrané místními organizátory se mohou těšit diváci a divačky 26 festivalových měst.
BODYFLEX Fitness

BODYFLEX Fitness

BODYFLEX Fitness je největší a nejmodernější fitness centrum v Hradci Králové, které splňuje požadavky i těch nejnáročnějších a vyhovuje začátečníkům i zkušeným sportovcům.
Rychlá Rota HK s.r.o.

Rychlá Rota HK s.r.o.

Společnost Rychlá Rota HK s.r.o. nabízí profesionální služby v domácnosti nebo na zahradě. Opravy zařízení, údržba zahrady nebo úklid domácnosti, ale také ve firmách. Naše služby jsou Vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu v Hradci Králové a okolí.
To si vypijete

To si vypijete

Měl jsem tu možnost přivonět a ochutnat aspartamy, acesulfamy, benzoany a jiná náhradní sladidla, konzervanty, emulze, aromata, extrakty a barviva. A náhle se zrodila myšlenka, proč se nepodělit s ostatními o tom, co vlastně dostávají do svého těla skrze nápoje všeho druhu. A tak vznikl tento web.

CODYA engineering - Ing. Jiří KODÝTEK - projekty pozemních staveb

CODYA engineering - Ing. Jiří KODÝTEK - projekty pozemních staveb

Zpracuji kompletní projekt Vašeho domu ve spolupráci s architektem a to ve všech potřebných stupních včetně vizualizací a animací: studie, dokumentace k územnímu řízení, dokumentace ke stavebnímu povolení, realizační dokumentace, včetně získání potřebných povolení

Knihovna města Hradce Králové

Knihovna města Hradce Králové

Zřizovatelem knihovny se od 1. 1. 2003 stává město Hradec Králové. Téhož roku byl instalován nový knihovnický program CLAVIUS/SQL. Knihovna zveřejňuje svůj on-line katalog a další vlastní databáze (regionální osobnosti, region-články, adresář hudebních knihoven, soupis hudebních muzeí a expozic v ČR aj.) na svých internetových stránkách. Pobočky jsou propojeny s centrem v privátní síti HKLibNet. Počátkem roku 2004 byla završena automatizace všech služeb v ústředí knihovny.
Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Hvězdárna a planetárium se nachází na jižním okraji metropole východních Čech - Hradce Králové. Pro stavbu hvězdárny bylo zvoleno jedno z nejkrásnějších míst - na hřebenu mezi Zámečkem a Novým Hradcem Králové, odkud se otevírá pohled na západ do polabské nížiny a na jižní protáhlé údolí se zrcadly rybníků Datlíka a Roudničky.  Výstavba hvězdárny probíhala v letech 1947 až 1961. V objektu sídlí též pobočka Českého hydrometeorologického ústavu - Solární a ozonová observatoř a část Ústavu fyziky atmosféry Akademie věd ČR.

Muzeum východních Čech v Hradci Králové

Muzeum východních Čech v Hradci Králové

Historická budova byla postavena v letech 1909 - 1912 podle plánů význačného českého architekta Jana Kotěry (1871-1923). Projekt vznikal v letech 1907 až 1908 na objednávku muzejního kuratoria a jeho konečná verze představovala architekturu nejen slavnostně reprezentativní, ale také účelnou, vytvářející i nezbytné podmínky pro provozní potřeby muzea.
Technologické centrum Hradec Králové

Technologické centrum Hradec Králové

Záměr vybudování vědeckotechnického parku vychází z povahy regionu. Statutární město Hradec Králové je historicky univerzitně zaměřené, bez významných technicky orientovaných vysokých škol nebo výzkumných ústavů. Vzhledem k působnosti vysokých a vyšších odborných škol na území města, zejména pak Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové,
Dům dětí a mládeže

Dům dětí a mládeže

Dům dětí a mládeže je centrem pro volný čas města Hradce Králové. Vznikl v roce 1989. Do sítě škol je zařazen od roku 1994. Je umístěn přímo pod historickým jádrem Hradce Králové v blízkosti řeky Orlice. Druhá budova, Baráček, je na Slezském předměstí. Barák zabezpečuje odborné zájmové činnosti pro děti, mládež i dospělé ve formě zájmových kroužků, kurzů a klubů. Barák pracuje nejen pravidelně v odpoledních hodinách všedních dnů, ale i o víkendech, svátcích a o prázdninách ve víkendových klubech, vyhlašovaných příležitostných akcích a táborech
Obří akvarium

Obří akvarium

ENVI DŮM s Obřím akváriem v samém centru Hradce Králové má svým návštěvníkům nabídnout bezprostřední kontakt s tropickou přírodou, chvíle odpočinku a sportu. Obří akváriumŽ bylo otevřeno v roce 1998 jako první veřejné akvárium ve střední a východní evropě. Jedná se o největší sladkovodní akvárium. Jeho vznik podnítila láska k přírodě, městu Hradec Králové a ke krásným věcem. Již samotný název "ENVI" je odvozen z anglického slova environment, tedy životní prostředí. Objekt přivítal svého prvního návštěvníka v roce 1998.

GOLF CLUB HRADEC KRÁLOVÉ

GOLF CLUB HRADEC KRÁLOVÉ

Golf Club Hradec Králové je občanské sdružení založené v roce 1995, které organizačně spadá pod Českou golfovou federaci. Svým členům umožňuje registraci statutu amatérského hráče golfu a s ní související evidenci hráčského hendikepu, bez něhož nelze hrát soutěžní golf.


Počasí
Hradec Králové

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics